Používaním stránok prevádzkovateľa T-fashionline s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.


NOVINKY

arr3Trend Halloweena 2016 - Day of the Dead - Deň mŕtvych ... arr3Objednávate kostým na Halloween párty? Je najvyšší čas!Máte už objednaný svoj kostým na Halloween párty? Ak nie, tak potom už skutočne neváhajte! Kostýmy... arr3Trend pre Halloween kostýmy 2016? Pokémon Go!Našiel sa možný dôvod, čo kostýmoví tvorcovia považujú za trend a čo by mohlo byť populárne na... arr3Hit tohtoročnej sezóny! - Pončo módaPelerína či pončo – je jedno ako tieto kabáty nazvete. Podstatné je, že kabát v tomto strihu patrí... arr3VYZNÁTE SA V TERMÍNOCH MÓDY?Bandage, bodycon, skater, retro…. v množstve termínov, ktoré nielen v móde stále pribúdajú, je... arr3Beanies – čiapky, ktoré si zamilujete.Beanies sa stávajú čoraz populárnejšie. Nosia ich deti, mladí a aj dospelí. Na výber je množstvo... arr3Neviete čo na seba na halloweensku párty? Inšpirujte sa celebritami!Neviete čo na seba na halloweensku párty? Inšpirujte sa celebritami! Samozrejme, že udalosť ako... arr3Ozdobte Váš krk - MUST HAVE reťaze na krkPráve krk sa stal jednou z dominiantných častí tela, ktorá nesmie ostať nezahalená. Nápadné... arr3Čo s vlasmi tento rok? Ostrihať, či nechať narásť?Že by to bola práve Beyonce v jej novom videoklipe "Drunk in love", ktorá prezradila, ako sa treba... arr3Top 10 šiat Zlatého Glóbusu71-vý ročník je za nami. A tu 10 najkrajších šiat v ktorej prevláda červená farba.   Lupita...

TOVAR V AKCIITrend Halloweena 2016 - Day of the Dead - Deň mŕtvych

Day Of The Dead Seniora kostým

Day of the Dead sa stal obrovským trendom Halloweena 2016 so svojimi koreňmi v mexickej kultúre (Dia de los Muertos), kde si ľudia pamätajú svojich zosnulých členov rodiny a priateľov. Tento trend ešte zvýšil svoju popularitu aj vďaka slávnej bondovke.“Spectre“ – Spektrum, ktorej úvod bol inšpirovaný práve týmto karnevalom odohrávajúcom sa v historickom Mexico City.

Inšpirujte sa tajnou Mexickou kultúrou a vyberte si úžasnej ponuky Halloween kostýmov pre mužov a ženy. Čo na seba? Vládne čierna farba a dámy budú vyzerať skvele v kostýme kostry či mexickej senority kostým, zatiaľ čo pani sa budú vynímať ako kostlivci či senori. Veľká pozornosť je venovaná doplnkom ako su masky, kvety, rukavičky, klobúky, čelenky a závoje. Jednou z najdôležitejších súčasti k dokončeniu dokonalého vzhľadu je tetovanie a make-up. Ak si trúfate vytvoriť vlastný, dokonalý make-up kostry nechajte sa inšpirovať videami:


 


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

 

NWQ2YTF